A Review Of ثبت نام تیزهوشان

تبصره: اگر دانش آموزی در یکی از مدارس تیزهوشان در حال تحصیل باشد، نیازی به شرکت در ثبت نام آزمون سمپاد نخواهد داشت.

مانند هر آزمون دیگری، ثبت نام اینترنتی تیزهوشان نیز در صورت داشتن برخی شرایط مجاز خواهد بود. به ویژه که هدف از ایجاد چنین مدارسی، جذب دانش آموزان مستعد و دارای هوش بالا است و ورود به آن ها مستلزم گذر از یک فیلتر خاص می باشد. لازم به ذکر است تا بدانید که برخی از شرایط ذکر شده در سایت تیزهوشان بین تمام شرکت کنندگان متوسطه اول و دوم یکسان است.

سلام ببخشید از چه درس هایی سوال میاد تو امتحان تیزهوشان پایه ششم به هفتم۱۴۰۱-۱۴۰۲؟

دانش آموزان با اطلاع از راه های قبولی در آزمون تیزهوشان می توانند به آرزوی قبولی خود در این آزمون دست یابند، قبولی در آزمون ششم به هفتم به دلیل سوالات تحلیلی کمی برای دانش آموزان متقاضی مشکل می باشد، بنابراین پیشنهاد می شود که داوطلبان مقاله زیر را مطالعه نمایند.

دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشند در مرحله تعیین اولویت ثبت نام سمپاد حتما با توجه به تعداد ظرفیت پذیرش هر مدرسه اولویت بندی نمایید یعنی ترجیحا مدارسی انتخاب شود که ظرفیت پذیرش آن ها پیرو دفترچه بیشتر از اولویت های دیگر باشد.

در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل در مورد زمان و نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان، شرایط ثبت نام و … آشنا کنیم. اگر می خواهید در این آزمون، احتمال قبولی خود را دو بالا ببرید، می توانید از راهنمایی ها و مشاوره همکاران ما در ایران تحصیل بهره ببرید.

  از دیگر ویژگی های تحصیل در مدارس تیزهوشان برگزاری دو آزمون طی سال تحصیلی جهت سنجش میزان پیشرفت تحصیلی دانش آموزان است.

دانش آموزان برای ورود به صفحه ثبت نام در سایت مربوطه نیاز به رمز ورود همگام خواهند داشت. برای دریافت رمز ورود همگام ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان می بایست به مدرسه خواندن مقاله کامل و یا سازمان آموزش و پرورش منطقه (بخش فناوری اطلاعات) مراجعه کنید.

به والدینی که فرزندشان بیش از حد معمول مضطرب هستند و یا استرس شدید دارند توصیه می شود مسیر دیگری جز ثبت نام در مدارس تیزهوشان را برای آن ها در نظر بگیرند.

سمپاد یا ” سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان ” در زبان عامه به موسسه تیزهوشان معروف است.

سلام، برای ثبت نام در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان از پایه ۶ ام به ۷ ام در دو پایه باید تمامی نمرات در دروسی که سازمان ملی پرورش استعداد های درخشان در نظر گرفته است خیلی خوب باشد و متاسفانه پسر شما نمی تواند در این آزمون ثبت نام نماید.

پاسخ مشاور هیوا: سلام . در آزمون تیزهوشان ششم به هفتم سوالات استعداد تحصیلی طراحی نمیشه ، آزمون به صورت سنجش هوش و استعداد برگزار میشه .

سلام خدا قوت امکان نداره دیگه که بتونیم ثبت‌نام کنیم؟؟

دانش آموزان و اولیا گرامی دقت فرمایند کلیه شرایط و حد نصاب های مذکور می بایست دقیقا با بررسی کارنامه دانش آموزان احراز گردد شایان ذکر است در صورت هرگونه مغایرت با شرایط مذکور ثبت نام مدارس تیزهوشان برای دانش آموز کان لم یکن تلقی خواهد شد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *